Zelené osvědčení     >    

Španělsko Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Španělsko Dovolená Covid 2023

Vincci Centrum
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - čtvrtek 6. duben 2023 do letoviska Madrid, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vincci Centrum. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Alua Boccaccio
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 2. duben - neděle 16. duben 2023 do letoviska Mallorca, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alua Boccaccio. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Bluebay Banús
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 2. duben - pátek 7. duben 2023 do letoviska Costa Del Sol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bluebay Banús. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 3 %.
 
Bluebay Banús
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 2. duben - pondělí 10. duben 2023 do letoviska Costa Del Sol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bluebay Banús. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Bluebay Banús
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 2. duben - pátek 7. duben 2023 do letoviska Costa Del Sol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bluebay Banús. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 3 %.
 
Gran Hotel Guadalpin Banus
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 2. duben - středa 5. duben 2023 do letoviska Costa Del Sol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gran Hotel Guadalpin Banus. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Ilunion Fuengirola
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 2. duben - čtvrtek 6. duben 2023 do letoviska Costa Del Sol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ilunion Fuengirola. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 7 %.
 
Hotel Ilunion Fuengirola
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 2. duben - čtvrtek 6. duben 2023 do letoviska Costa Del Sol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ilunion Fuengirola. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 12 %.
 
Alua Leo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 3. duben - čtvrtek 13. duben 2023 do letoviska Mallorca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alua Leo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 11 %.
 
Barcelona - more, hory,
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 3. duben - pátek 7. duben 2023 do letoviska Barcelona, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barcelona - more, hory, turistika. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 

Zobrazeno 1-10 z 7793 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Španělsko podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2023, všechna práva vyhrazena.