Zelené osvědčení     >    

Dovolená Španělsko se zeleným osvědčením

Vyhledávání zájezdů

Dovolená ve Španělsku se zeleným osvědčením

Natursun
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 29. říjen - neděle 7. listopad 2021 do letoviska Costa Del Sol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Natursun. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, poznávací.
 
Sunningdale Village Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 29. říjen - pátek 5. listopad 2021 do letoviska Costa Del Sol, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunningdale Village Resort (Costa Adeje). Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
La Barracuda
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 1. listopad - neděle 7. listopad 2021 do letoviska Costa Del Sol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Barracuda. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
La Barracuda
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 1. listopad - pondělí 8. listopad 2021 do letoviska Costa Del Sol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Barracuda. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
La Barracuda
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 1. listopad - pátek 5. listopad 2021 do letoviska Costa Del Sol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Barracuda. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Monarque Fuengirola Park
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 1. listopad - pondělí 8. listopad 2021 do letoviska Costa Del Sol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Monarque Fuengirola Park. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, poznávací. Akční nabídka je včetně slevy 5 %.
 
Monarque Fuengirola Park
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 1. listopad - neděle 7. listopad 2021 do letoviska Costa Del Sol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Monarque Fuengirola Park. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, poznávací. Akční nabídka je včetně slevy 5 %.
 
Monarque Fuengirola Park
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 1. listopad - pátek 5. listopad 2021 do letoviska Costa Del Sol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Monarque Fuengirola Park. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, poznávací. Akční nabídka je včetně slevy 5 %.
 
Natursun
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 1. listopad - pátek 5. listopad 2021 do letoviska Costa Del Sol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Natursun. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, poznávací.
 
Natursun
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 1. listopad - pondělí 8. listopad 2021 do letoviska Costa Del Sol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Natursun. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, poznávací.
 

Zobrazeno 1-10 z 4644 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Španělsko podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.