Zelené osvědčení     >    

Španělsko Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Španělsko Dovolená Covid 2022/2023

Alba Seleqtta
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - středa 19. říjen 2022 do letoviska Costa Brava, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alba Seleqtta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Alba Seleqtta
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Costa Brava, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alba Seleqtta. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 8 %.
 
Aluasun Continental Park
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - pondělí 17. říjen 2022 do letoviska Mallorca, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aluasun Continental Park. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 16 %.
 
Amaika
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - pondělí 17. říjen 2022 do letoviska Costa del Maresme, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amaika. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 8 %.
 
Amaika
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Costa del Maresme, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amaika. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 7 %.
 
Bali
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Costa Del Sol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bali. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Barcelona - more, hory,
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Barcelona, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barcelona - more, hory, turistika. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Barcelona - more, hory,
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Barcelona, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barcelona - more, hory, turistika. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Barcelona s kúpaním na
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - úterý 18. říjen 2022 do letoviska Barcelona, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barcelona s kúpaním na Mallorce. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Barcelona WELLNESS
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Španělsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Barcelona, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barcelona WELLNESS. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 

Zobrazeno 1-10 z 1338 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Španělsko podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2022, všechna práva vyhrazena.