Zelené osvědčení     >    

Dovolená Slovinsko se zeleným osvědčením

Vyhledávání zájezdů

Dovolená ve Slovinsku se zeleným osvědčením

Bled Rose (Ex. Jelovica)
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - čtvrtek 4. listopad 2021 do letoviska Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bled Rose (Ex. Jelovica). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 9 %.
 
Bled Rose (Ex. Jelovica)
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - úterý 9. listopad 2021 do letoviska Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bled Rose (Ex. Jelovica). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Bled Rose (Ex. Jelovica)
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - čtvrtek 11. listopad 2021 do letoviska Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bled Rose (Ex. Jelovica). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Grand Toplice (Bled)
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - čtvrtek 11. listopad 2021 do letoviska Bled, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Toplice (Bled). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Grand Toplice (Bled)
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - pondělí 8. listopad 2021 do letoviska Bled, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Toplice (Bled). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Grand Toplice (Bled)
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - středa 3. listopad 2021 do letoviska Bled, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Toplice (Bled). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Histrion
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - sobota 6. listopad 2021 do letoviska Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Histrion. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Kompas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - sobota 30. říjen 2021 do letoviska Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kompas. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: sportovní.
 
Kompas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kompas. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: sportovní.
 
Mangart
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - sobota 30. říjen 2021 do letoviska Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mangart. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: sportovní.
 

Zobrazeno 1-10 z 4210 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Slovinsko podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.