Zelené osvědčení     >    

Slovinsko Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Slovinsko Dovolená Covid 2023

Astoria
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - čtvrtek 6. duben 2023 do letoviska Bled, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astoria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Bohinj Eco
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - úterý 4. duben 2023 do letoviska Bohinj, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bohinj Eco. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Eco Spa Resort Snovik
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - pátek 7. duben 2023 do letoviska Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eco Spa Resort Snovik. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Grand Donat
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - úterý 11. duben 2023 do letoviska Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Donat. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Grand Donat
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - sobota 15. duben 2023 do letoviska Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Donat. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Grand Hotel Primus
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - sobota 15. duben 2023 do letoviska Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Primus. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je včetně slevy 1 %.
 
Grand Hotel Primus
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Primus. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je včetně slevy 3 %.
 
Grand Hotel Primus
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - neděle 2. duben 2023 do letoviska Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Primus. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je včetně slevy 9 %.
 
Haliaetum
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - čtvrtek 6. duben 2023 do letoviska Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Haliaetum. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Histrion
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - pátek 7. duben 2023 do letoviska Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Histrion. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské.
 

Zobrazeno 1-10 z 9363 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Slovinsko podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2023, všechna práva vyhrazena.