Zelené osvědčení     >    

Slovinsko Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Slovinsko Dovolená Covid 2022/2023

Bolfenk Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - pátek 14. říjen 2022 do letoviska Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bolfenk Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Brinje
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - pondělí 10. říjen 2022 do letoviska Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brinje. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: sportovní.
 
City Ljubljana
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - úterý 11. říjen 2022 do letoviska Lublaň, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení City Ljubljana. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, eurovíkendy.
 
Histrion
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - úterý 18. říjen 2022 do letoviska Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Histrion. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Histrion
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - pondělí 10. říjen 2022 do letoviska Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Histrion. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mangart
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - čtvrtek 13. říjen 2022 do letoviska Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mangart. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: sportovní.
 
Natura (Rogla)
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Julské Alpy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Natura (Rogla). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: sportovní.
 
Park
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - pondělí 10. říjen 2022 do letoviska Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Rikli Balance (Ex. Golf)
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - pátek 14. říjen 2022 do letoviska Julské Alpy, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rikli Balance (Ex. Golf). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Rikli Balance (Ex. Golf)
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovinsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 22. říjen 2022 do letoviska Julské Alpy, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rikli Balance (Ex. Golf). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 2 %.
 

Zobrazeno 1-10 z 2376 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Slovinsko podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2022, všechna práva vyhrazena.