Zelené osvědčení     >    

Slovensko Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Slovensko Dovolená Covid 2023

Boboty
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovensko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - čtvrtek 6. duben 2023 do letoviska Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Boboty. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Družba
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovensko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - pondělí 3. duben 2023 do letoviska Liptov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Družba. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Galeria Thermal Bešeňová
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovensko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Liptov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Galeria Thermal Bešeňová. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je včetně slevy 16 %.
 
Garni Hotel Fatra (Terchová)
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovensko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - pondělí 3. duben 2023 do letoviska Malá Fatra, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Garni Hotel Fatra (Terchová). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Grandhotel Praha
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovensko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Vysoké Tatry, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grandhotel Praha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Grandhotel Starý Smokovec
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovensko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Vysoké Tatry, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grandhotel Starý Smokovec. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Holiday Village Tatralandia
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovensko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Liptov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Village Tatralandia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: sportovní. Akční nabídka je včetně slevy 16 %.
 
Lomnica
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovensko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Vysoké Tatry, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lomnica. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 5 %.
 
Lomnica
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovensko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - čtvrtek 6. duben 2023 do letoviska Vysoké Tatry, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lomnica. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 5 %.
 
Penzion Vila Kamila
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovensko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - středa 5. duben 2023 do letoviska Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vila Kamila. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-10 z 4922 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Slovensko podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2023, všechna práva vyhrazena.