Zelené osvědčení     >    

Dovolená Slovensko se zeleným osvědčením

Vyhledávání zájezdů

Dovolená na Slovensku se zeleným osvědčením

Barónka
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovensko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Bratislava a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barónka. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Barónka
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovensko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - pondělí 1. listopad 2021 do letoviska Bratislava a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barónka. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Borovica
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovensko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Vysoké Tatry, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Borovica. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Dřevěnice Jánošíkov Dvor
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovensko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - úterý 2. listopad 2021 do letoviska Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dřevěnice Jánošíkov Dvor. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: sportovní.
 
Fis
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovensko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Vysoké Tatry, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fis. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Choč
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovensko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - čtvrtek 4. listopad 2021 do letoviska Liptov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Choč. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Choč
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovensko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Liptov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Choč. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Kubo
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovensko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - čtvrtek 4. listopad 2021 do letoviska Liptov, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kubo. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Patria
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovensko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - čtvrtek 11. listopad 2021 do letoviska Vysoké Tatry, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Patria. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, s výlety, lázeňské.
 
Patria
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Slovensko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - pondělí 8. listopad 2021 do letoviska Vysoké Tatry, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Patria. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, s výlety, lázeňské.
 

Zobrazeno 1-10 z 3684 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Slovensko podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.