Zelené osvědčení     >    
Řecko    >    

Dovolená Zakynthos

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Zakynthos se zeleným osvědčením

Denise Beach
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 22. květen - středa 25. květen 2022 do letoviska Zakynthos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Denise Beach. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 171 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Klelia Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 22. květen - neděle 5. červen 2022 do letoviska Zakynthos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Klelia Beach. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 171 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 3 %.
 
Letsos
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 22. květen - neděle 5. červen 2022 do letoviska Zakynthos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Letsos. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 171 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 4 %.
 
Xenos Kamara Beach
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 22. květen - neděle 5. červen 2022 do letoviska Zakynthos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Xenos Kamara Beach. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 171 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 1 %.
 
Caravel Sensimar Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 23. květen - pondělí 6. červen 2022 do letoviska Zakynthos, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Caravel Sensimar Resort & Spa (Ex.tui Blue). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 172 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Contessina
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 23. květen - pátek 3. červen 2022 do letoviska Zakynthos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Contessina. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 172 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Lesante Classic Luxury Hotel &
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 23. květen - čtvrtek 26. květen 2022 do letoviska Zakynthos, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lesante Classic Luxury Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 172 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Lesante Classic Luxury Hotel &
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 23. květen - sobota 28. květen 2022 do letoviska Zakynthos, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lesante Classic Luxury Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 172 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 7 %.
 
Meandros Boutique
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 23. květen - čtvrtek 26. květen 2022 do letoviska Zakynthos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meandros Boutique. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 172 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 3 %.
 
Zante Park Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 23. květen - sobota 4. červen 2022 do letoviska Zakynthos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zante Park Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 172 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-10 z 2732 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Řecko podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.