Zelené osvědčení     >    
Řecko    >    

Dovolená Thassos

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Thassos se zeleným osvědčením

Apartmánový Dům Lambiris
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 26. květen - pondělí 6. červen 2022 do letoviska Thassos, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmánový Dům Lambiris. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 175 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Apartmánový Dům Lambiris
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 26. květen - pondělí 6. červen 2022 do letoviska Thassos, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmánový Dům Lambiris. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 175 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Apartmánový Dům Lambiris
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 26. květen - pondělí 6. červen 2022 do letoviska Thassos, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmánový Dům Lambiris. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 175 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Kamari Beach
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 26. květen - pondělí 6. červen 2022 do letoviska Thassos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kamari Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 175 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Kamari Beach
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 26. květen - pondělí 6. červen 2022 do letoviska Thassos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kamari Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 175 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Studia Giannikis
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 26. květen - pondělí 6. červen 2022 do letoviska Thassos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studia Giannikis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 175 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Studia Giannikis
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 26. květen - pondělí 6. červen 2022 do letoviska Thassos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studia Giannikis. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 175 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Alea
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 29. květen - pondělí 6. červen 2022 do letoviska Thassos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alea. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 178 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Antonios
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 29. květen - pondělí 6. červen 2022 do letoviska Thassos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Antonios. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 178 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Apartmán Marialena
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 29. květen - pondělí 6. červen 2022 do letoviska Thassos, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Marialena. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 178 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 

Zobrazeno 1-10 z 915 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Řecko podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.