Zelené osvědčení     >    
Řecko    >    

Dovolená Santorini

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Santorini se zeleným osvědčením

Veggera
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 21. duben - čtvrtek 5. květen 2022 do letoviska Santorini, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Veggera. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 140 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 7 %.
 
Veggera
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 21. duben - čtvrtek 28. duben 2022 do letoviska Santorini, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Veggera. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 140 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 9 %.
 
Veggera
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 21. duben - sobota 30. duben 2022 do letoviska Santorini, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Veggera. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 140 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Veggera
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 21. duben - čtvrtek 5. květen 2022 do letoviska Santorini, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Veggera. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 140 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Sigalas
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 23. duben - úterý 3. květen 2022 do letoviska Santorini, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sigalas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 142 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Sigalas
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 23. duben - sobota 7. květen 2022 do letoviska Santorini, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sigalas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 142 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 8 %.
 
Sigalas
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 23. duben - sobota 30. duben 2022 do letoviska Santorini, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sigalas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 142 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Veggera
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 23. duben - sobota 7. květen 2022 do letoviska Santorini, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Veggera. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 142 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 6 %.
 
Veggera
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 23. duben - pátek 27. květen 2022 do letoviska Santorini, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Veggera. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 142 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 7 %.
 
Veggera
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 23. duben - sobota 30. duben 2022 do letoviska Santorini, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Veggera. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 142 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 

Zobrazeno 1-10 z 1244 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Řecko podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.