Zelené osvědčení     >    
Řecko    >    

Dovolená Samos

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Samos se zeleným osvědčením

Blue Style Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 27. květen - pátek 10. červen 2022 do letoviska Samos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blue Style Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 176 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 33 %.
 
Blue Style Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 27. květen - pátek 3. červen 2022 do letoviska Samos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blue Style Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 176 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 41 %.
 
Doryssa Sea Side Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 27. květen - pátek 10. červen 2022 do letoviska Samos, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doryssa Sea Side Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 176 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 5 %.
 
Doryssa Sea Side Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 27. květen - úterý 7. červen 2022 do letoviska Samos, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doryssa Sea Side Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 176 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 7 %.
 
Doryssa Sea Side Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 27. květen - úterý 7. červen 2022 do letoviska Samos, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doryssa Sea Side Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 176 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 6 %.
 
Marin - Studia A Apartmány
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 27. květen - pátek 3. červen 2022 do letoviska Samos, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marin - Studia A Apartmány. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 176 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Marin - Studia A Apartmány
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 27. květen - úterý 31. květen 2022 do letoviska Samos, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marin - Studia A Apartmány. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 176 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Sirenes
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 27. květen - pátek 10. červen 2022 do letoviska Samos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sirenes. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 176 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 33 %.
 
Arion
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 31. květen - pátek 10. červen 2022 do letoviska Samos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Arion. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 180 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 9 %.
 
Blue Style Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 31. květen - úterý 14. červen 2022 do letoviska Samos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blue Style Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 180 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 36 %.
 

Zobrazeno 1-10 z 822 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Řecko podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.