Zelené osvědčení     >    
Řecko    >    

Dovolená Rhodos

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Rhodos se zeleným osvědčením

Apollo Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 6. květen - pátek 13. květen 2022 do letoviska Rhodos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apollo Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 155 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Princess Sun
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 6. květen - pátek 13. květen 2022 do letoviska Rhodos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Princess Sun. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 155 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Argiro Village
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 13. květen - pátek 20. květen 2022 do letoviska Rhodos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Argiro Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 162 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Best Western Plaza
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 13. květen - pátek 20. květen 2022 do letoviska Rhodos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Plaza. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 162 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 3 %.
 
Kolymbia Bay Art
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 13. květen - pátek 20. květen 2022 do letoviska Rhodos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kolymbia Bay Art. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 162 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 1 %.
 
Atma Beach
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 15. květen - čtvrtek 19. květen 2022 do letoviska Rhodos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atma Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 164 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Avra Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 15. květen - čtvrtek 19. květen 2022 do letoviska Rhodos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avra Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 164 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bayside Katsaras
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 15. květen - čtvrtek 19. květen 2022 do letoviska Rhodos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bayside Katsaras. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 164 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Eagles Nest
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 15. květen - pátek 27. květen 2022 do letoviska Rhodos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eagles Nest. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 164 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Eagles Nest
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 15. květen - čtvrtek 19. květen 2022 do letoviska Rhodos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eagles Nest. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 164 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-10 z 1081 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Řecko podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.