Zelené osvědčení     >    
Řecko    >    

Dovolená Olympská riviéra

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Olympská riviéra se zeleným osvědčením

Stella
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 28. květen - neděle 12. červen 2022 do letoviska Olympská riviéra, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Stella. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 177 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 20 %.
 
Apartmány Siros
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 1. červen - sobota 11. červen 2022 do letoviska Olympská riviéra, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Siros. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Brno s odletem za 181 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Cosmos
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 10. červen - čtvrtek 23. červen 2022 do letoviska Olympská riviéra, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cosmos. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 190 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Fany
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 11. červen - středa 22. červen 2022 do letoviska Olympská riviéra, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fany. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Ostrava s odletem za 191 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 12 %.
 
Apartmány Siros
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 22. červen - sobota 2. červenec 2022 do letoviska Olympská riviéra, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Siros. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Brno s odletem za 202 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Stella
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 2. červenec - středa 13. červenec 2022 do letoviska Olympská riviéra, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Stella. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Ostrava s odletem za 212 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 15 %.
 
Orea Eleni Palace
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 10. červenec - čtvrtek 21. červenec 2022 do letoviska Olympská riviéra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orea Eleni Palace. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 220 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Fany
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 13. červenec - sobota 23. červenec 2022 do letoviska Olympská riviéra, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fany. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Ostrava s odletem za 223 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 5 %.
 
Stella
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 13. červenec - sobota 23. červenec 2022 do letoviska Olympská riviéra, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Stella. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Brno s odletem za 223 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 15 %.
 
Apartmány Siros
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 19. červenec - sobota 30. červenec 2022 do letoviska Olympská riviéra, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Siros. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 229 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 15 %.
 

Zobrazeno 1-10 z 27 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Řecko podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.