Zelené osvědčení     >    
Řecko    >    

Dovolená Kréta

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Kréta se zeleným osvědčením

Atlantis Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 8. květen - neděle 15. květen 2022 do letoviska Kréta, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atlantis Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 157 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Delfina Art
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 8. květen - neděle 15. květen 2022 do letoviska Kréta, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Delfina Art. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 157 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 3 %.
 
Hersonissos Palace
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 8. květen - neděle 15. květen 2022 do letoviska Kréta, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hersonissos Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 157 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 9 %.
 
Rethymno Village
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 8. květen - neděle 15. květen 2022 do letoviska Kréta, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rethymno Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 157 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 8 %.
 
Semiramis Village
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 8. květen - neděle 15. květen 2022 do letoviska Kréta, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Semiramis Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 157 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 12 %.
 
Triton Garden
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 8. květen - neděle 15. květen 2022 do letoviska Kréta, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Triton Garden. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 157 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 15 %.
 
Vantaris Palace
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 8. květen - neděle 15. květen 2022 do letoviska Kréta, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vantaris Palace. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 157 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 3 %.
 
Anastasia
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 15. květen - středa 18. květen 2022 do letoviska Kréta, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anastasia. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 164 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 1 %.
 
Apollo
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 15. květen - čtvrtek 19. květen 2022 do letoviska Kréta, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apollo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 164 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Central Hersonissos
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 15. květen - čtvrtek 26. květen 2022 do letoviska Kréta, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Central Hersonissos. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 164 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 8 %.
 

Zobrazeno 1-10 z 2893 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Řecko podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.