Zelené osvědčení     >    
Řecko    >    

Dovolená Korfu

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Korfu se zeleným osvědčením

Apraos Bay
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 23. květen - pondělí 6. červen 2022 do letoviska Korfu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apraos Bay. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 172 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 3 %.
 
Dassia Beach
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 23. květen - pátek 27. květen 2022 do letoviska Korfu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dassia Beach. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 172 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Divani Corfu Palace
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 24. květen - sobota 28. květen 2022 do letoviska Korfu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Divani Corfu Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 173 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sunshine Corfu & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 24. květen - sobota 28. květen 2022 do letoviska Korfu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunshine Corfu & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 173 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 3 %.
 
Royal Grand (Ex. Royal Boutique)
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 25. květen - sobota 28. květen 2022 do letoviska Korfu, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Grand (Ex. Royal Boutique). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 174 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 1 %.
 
Studia Bruskos
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 25. květen - úterý 31. květen 2022 do letoviska Korfu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studia Bruskos. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 174 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 2 %.
 
Dassia Beach
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 26. květen - neděle 29. květen 2022 do letoviska Korfu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dassia Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 175 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 5 %.
 
Dassia Beach
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 26. květen - úterý 7. červen 2022 do letoviska Korfu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dassia Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 175 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 11 %.
 
Summertime Apartments
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 26. květen - neděle 29. květen 2022 do letoviska Korfu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Summertime Apartments. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 175 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 1 %.
 
Belle Helene Beach
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 27. květen - úterý 7. červen 2022 do letoviska Korfu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Belle Helene Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 176 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-10 z 316 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Řecko podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.