Zelené osvědčení     >    
Řecko    >    

Dovolená Kefalonie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Kefalonie se zeleným osvědčením

Studia A Apartmány Avithos
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 2. červen - neděle 12. červen 2022 do letoviska Kefalonia, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studia A Apartmány Avithos Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 182 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 14 %.
 
Studia A Apartmány Avithos
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 2. červen - neděle 12. červen 2022 do letoviska Kefalonia, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studia A Apartmány Avithos Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 182 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 14 %.
 
Ionian Sea Hotel & Villas Aqua
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 5. červen - neděle 12. červen 2022 do letoviska Kefalonia, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ionian Sea Hotel & Villas Aqua Park. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 185 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 30 %.
 
Ionian Sea Hotel & Villas Aqua
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 5. červen - neděle 19. červen 2022 do letoviska Kefalonia, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ionian Sea Hotel & Villas Aqua Park. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 185 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 28 %.
 
Karavados Beach
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 5. červen - neděle 19. červen 2022 do letoviska Kefalonia, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karavados Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 185 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 28 %.
 
Karavados Beach
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 5. červen - neděle 12. červen 2022 do letoviska Kefalonia, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karavados Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 185 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 30 %.
 
Mezonety Siora Mary
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 5. červen - neděle 12. červen 2022 do letoviska Kefalonia, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mezonety Siora Mary. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 185 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 30 %.
 
Sea Breeze
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 5. červen - čtvrtek 16. červen 2022 do letoviska Kefalonia, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sea Breeze. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 185 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 28 %.
 
Sofia - Studia (Xi)
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 5. červen - čtvrtek 16. červen 2022 do letoviska Kefalonia, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofia - Studia (Xi). Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 185 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 14 %.
 
Karavados Beach
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 8. červen - středa 15. červen 2022 do letoviska Kefalonia, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karavados Beach. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 188 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 30 %.
 

Zobrazeno 1-10 z 118 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Řecko podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.