Zelené osvědčení     >    
Řecko    >    

Dovolená Kalymnos

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Kalymnos se zeleným osvědčením

Philoxenia
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 13. červen - pondělí 20. červen 2022 do letoviska Kalymnos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Philoxenia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 193 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 17 %.
 
Elena Village
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 16. červen - pondělí 27. červen 2022 do letoviska Kalymnos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Elena Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 196 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 9 %.
 
Studia Acropolis
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 20. červen - pondělí 11. červenec 2022 do letoviska Kalymnos, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studia Acropolis. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 200 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 5 %.
 
Kalymnos Village
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 24. červen - pátek 1. červenec 2022 do letoviska Kalymnos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kalymnos Village. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava s odletem za 204 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Mary & Popi
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 1. červenec - úterý 12. červenec 2022 do letoviska Kalymnos, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mary & Popi. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava s odletem za 211 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Studia Nefeli
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 4. červenec - pondělí 25. červenec 2022 do letoviska Kalymnos, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studia Nefeli. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 214 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 8 %.
 
Studia Avra
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 12. červenec - pátek 22. červenec 2022 do letoviska Kalymnos, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studia Avra. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava s odletem za 222 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Elena Village
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 16. červenec - čtvrtek 28. červenec 2022 do letoviska Kalymnos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Elena Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 226 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 8 %.
 
Mary & Popi
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 1. srpen - čtvrtek 11. srpen 2022 do letoviska Kalymnos, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mary & Popi. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 242 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Kalymnos Village
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 18. srpen - čtvrtek 1. září 2022 do letoviska Kalymnos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kalymnos Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 259 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 

Zobrazeno 1-10 z 18 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Řecko podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.