Zelené osvědčení     >    
Řecko    >    

Dovolená Attika

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Attika se zeleným osvědčením

Marathon Beach
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 23. duben - pátek 29. duben 2022 do letoviska Attika, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marathon Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 142 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Marathon Beach
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 24. duben - sobota 30. duben 2022 do letoviska Attika, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marathon Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 143 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Marathon Beach
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 26. duben - pondělí 2. květen 2022 do letoviska Attika, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marathon Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 145 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Marathon Beach
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 27. duben - úterý 3. květen 2022 do letoviska Attika, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marathon Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 146 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Marathon Beach
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. duben - středa 4. květen 2022 do letoviska Attika, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marathon Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 147 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Marathon Beach
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. duben - středa 4. květen 2022 do letoviska Attika, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marathon Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 147 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Marathon Beach
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 29. duben - čtvrtek 5. květen 2022 do letoviska Attika, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marathon Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 148 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Marathon Beach
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 30. duben - pátek 6. květen 2022 do letoviska Attika, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marathon Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 149 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Marathon Beach
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 1. květen - sobota 7. květen 2022 do letoviska Attika, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marathon Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 150 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Marathon Beach
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 1. květen - sobota 7. květen 2022 do letoviska Attika, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marathon Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 150 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-10 z 148 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Řecko podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.