Zelené osvědčení     >    
Řecko    >    

Dovolená Athény

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Athény se zeleným osvědčením

Marina Athens
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 3. duben - sobota 9. duben 2022 do letoviska Athény a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marina Athens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 122 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Marina Athens
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 4. duben - neděle 10. duben 2022 do letoviska Athény a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marina Athens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 123 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Marina Athens
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 5. duben - pondělí 11. duben 2022 do letoviska Athény a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marina Athens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 124 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Marina Athens
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 5. duben - úterý 12. duben 2022 do letoviska Athény a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marina Athens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 124 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Marina Athens
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 6. duben - úterý 12. duben 2022 do letoviska Athény a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marina Athens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 125 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Marina Athens
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 7. duben - středa 13. duben 2022 do letoviska Athény a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marina Athens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 126 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
ŘECKO - ATHÉNY, MYS SUNION
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 14. duben - pondělí 18. duben 2022 do letoviska Athény a okolí, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení ŘECKO - ATHÉNY, MYS SUNION. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 133 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, poznávací. Akční nabídka je včetně slevy 8 %.
 
Marina Athens
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 15. duben - čtvrtek 21. duben 2022 do letoviska Athény a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marina Athens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 134 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Athina Airport (Peraia)
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 16. duben - sobota 23. duben 2022 do letoviska Athény a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Athina Airport (Peraia). Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 135 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Marina Athens
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 17. duben - sobota 23. duben 2022 do letoviska Athény a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marina Athens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 136 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-10 z 120 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Řecko podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.