Zelené osvědčení     >    

Řecko Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Řecko Dovolená Covid 2022/2023

Apartmán Katikies
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - pondělí 17. říjen 2022 do letoviska Rhodos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Katikies. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 4 %.
 
Apartmán Katikies
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - neděle 16. říjen 2022 do letoviska Rhodos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Katikies. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 4 %.
 
Aqua Blue
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 22. říjen 2022 do letoviska Santorini, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aqua Blue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Argiro Village
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 22. říjen 2022 do letoviska Rhodos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Argiro Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 35 %.
 
Argo (Piraeus)
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Attika, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Argo (Piraeus). Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Art
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Athény a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Art. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 5 %.
 
Atrium Palace Thalasso Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 22. říjen 2022 do letoviska Rhodos, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 35 %.
 
Atrium Prestige Thalasso Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 22. říjen 2022 do letoviska Rhodos, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atrium Prestige Thalasso Spa Resort & Villas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 35 %.
 
Best Western Ilisia
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Athény a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Ilisia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Best Western Ilisia
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Athény a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Ilisia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 12 %.
 

Zobrazeno 1-10 z 5830 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Řecko podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2022, všechna práva vyhrazena.