Zelené osvědčení     >    

Řecko Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Řecko Dovolená Covid 2023

Sea View (Glyfada)
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - úterý 4. duben 2023 do letoviska Attika, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sea View (Glyfada). Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
The Alex (Piraeus)
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - úterý 4. duben 2023 do letoviska Attika, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Alex (Piraeus). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Sea View (Glyfada)
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 2. duben - pátek 7. duben 2023 do letoviska Attika, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sea View (Glyfada). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Sea View (Glyfada)
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 4. duben - neděle 9. duben 2023 do letoviska Attika, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sea View (Glyfada). Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 14 %.
 
The Alex (Piraeus)
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 4. duben - neděle 9. duben 2023 do letoviska Attika, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Alex (Piraeus). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 15 %.
 
Melia Athens
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 5. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Athény a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Athens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 5 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Sea View (Glyfada)
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 5. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Attika, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sea View (Glyfada). Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 5 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Sunrise Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 5. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Rhodos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunrise Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 3 %.
 
Wyndham Grand Athens
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 5. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Athény a okolí, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wyndham Grand Athens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 5 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
The Alex (Piraeus)
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Řecko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 6. duben - neděle 9. duben 2023 do letoviska Attika, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Alex (Piraeus). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 6 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-10 z 18211 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Řecko podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2023, všechna práva vyhrazena.