Zelené osvědčení     >    

Dovolená Rakousko se zeleným osvědčením

Vyhledávání zájezdů

Dovolená v Rakousku se zeleným osvědčením

Alpen Glück Kirchberger Hof
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Kitzbühel / Mittersill, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpen Glück Kirchberger Hof. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Alpen Glück Kirchberger Hof
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - úterý 2. listopad 2021 do letoviska Kitzbühel / Mittersill, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpen Glück Kirchberger Hof. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, sportovní, cyklistické.
 
Alpenhotel Edelweiss
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Achensee, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpenhotel Edelweiss. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Alprima Aparthotel Hinterstoder
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Hinterstoder, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alprima Aparthotel Hinterstoder (Hinterstoder). Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Alprima Aparthotel Hinterstoder
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Hinterstoder, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alprima Aparthotel Hinterstoder (Hinterstoder). Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, s výlety.
 
Am Greiner (Rust Am Neusiedler
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Burgenland, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Am Greiner (Rust Am Neusiedler See). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Apartmán Sonnenbahn
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Lungau / St. Michael, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Sonnenbahn. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Feriengut Ottacherhof
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Kitzbühel / Mittersill, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Feriengut Ottacherhof. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Bräurup
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Kitzbühel / Mittersill, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bräurup. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Clubhotel Kreischberg
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Kreischberg / Murau, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clubhotel Kreischberg (Murau-Kreischberg). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-10 z 12159 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Rakousko podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.