Zelené osvědčení     >    

Rakousko Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Rakousko Dovolená Covid 2023

Almhotel Kärnten
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - pátek 7. duben 2023 do letoviska Nassfeld, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Almhotel Kärnten. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Alpenfriede
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - středa 5. duben 2023 do letoviska Pitztal, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpenfriede. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Alpenfriede
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - pátek 7. duben 2023 do letoviska Pitztal, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpenfriede. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Alpenhotel Badmeister
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - pátek 7. duben 2023 do letoviska Mölltal / Ankogel, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpenhotel Badmeister. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Alpenhotel Marcius
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Nassfeld, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpenhotel Marcius. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Alpenhotel Marcius
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - úterý 4. duben 2023 do letoviska Nassfeld, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpenhotel Marcius. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 1 %.
 
Alpenhotel Marcius
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - úterý 4. duben 2023 do letoviska Nassfeld, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpenhotel Marcius. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Alpenhotel Marcius
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - úterý 4. duben 2023 do letoviska Nassfeld, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpenhotel Marcius. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Alpenhotel Marcius
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Nassfeld, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpenhotel Marcius. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Alpenrose
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Tauplitz, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpenrose. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-10 z 16461 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Rakousko podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2023, všechna práva vyhrazena.