Zelené osvědčení     >    

Rakousko Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Rakousko Dovolená Covid 2022/2023

Ad Laca
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Ischgl / Kappl, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ad Laca. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Ad Laca
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - pátek 14. říjen 2022 do letoviska Ischgl / Kappl, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ad Laca. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Ad Laca
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - středa 12. říjen 2022 do letoviska Ischgl / Kappl, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ad Laca. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Adler Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - úterý 18. říjen 2022 do letoviska Saalbach / Hinterglemm, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adler Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Aigner
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - úterý 11. říjen 2022 do letoviska Hochzillertal / Hochfügen, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aigner. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, s výlety.
 
Aigner
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - čtvrtek 13. říjen 2022 do letoviska Hochzillertal / Hochfügen, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aigner. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, s výlety.
 
Alpenfriede
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - úterý 11. říjen 2022 do letoviska Pitztal, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpenfriede. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Alpenfriede
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - pondělí 10. říjen 2022 do letoviska Pitztal, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpenfriede. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Alpenfriede
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - úterý 11. říjen 2022 do letoviska Pitztal, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpenfriede. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Alpenfriede
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Rakousko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 22. říjen 2022 do letoviska Pitztal, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpenfriede. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-10 z 8006 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Rakousko podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2022, všechna práva vyhrazena.