Zelené osvědčení     >    
Portugalsko    >    

Lisabon Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Lisabon Dovolená Covid 2022/2023

Olissippo Castelo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 2. prosinec - pondělí 5. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olissippo Castelo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 4 %.
 
Palacio Do Governador
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 3. prosinec - úterý 6. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palacio Do Governador. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 24 %.
 
Pestana Cascais Ocean &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 3. prosinec - sobota 10. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pestana Cascais Ocean & Conference Aparthotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 13 %.
 
Vila Gale Cascais
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 4. prosinec - středa 7. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Gale Cascais. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 15 %.
 
1908 Lisboa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 5. prosinec - čtvrtek 15. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení 1908 Lisboa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 4 dny. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 7 %.
 
Baia
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 5. prosinec - sobota 10. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baia. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 4 dny. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 5 %.
 
Pestana Cascais Ocean &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 6. prosinec - pátek 16. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pestana Cascais Ocean & Conference Aparthotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 12 %.
 
Torel Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 6. prosinec - úterý 13. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Torel Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 2 %.
 
Baia
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 7. prosinec - sobota 17. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 6 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 11 %.
 
Baia
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 7. prosinec - středa 14. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 6 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 15 %.
 

Zobrazeno 1-10 z 412 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Portugalsko podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2022, všechna práva vyhrazena.