Zelené osvědčení     >    
Portugalsko    >    

Azorské ostrovy Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Azorské ostrovy Dovolená Covid 2022/2023

Azorský ostrov Sao Miguel s
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 13. prosinec - úterý 20. prosinec 2022 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azorský ostrov Sao Miguel s výlety. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Trekking mezi vulkány
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 13. prosinec - úterý 20. prosinec 2022 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Azorské ostrovy - malý okruh
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 17. květen - pátek 26. květen 2023 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 167 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Azorské ostrovy - malý okruh
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 22. červen - sobota 1. červenec 2023 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon se slavnostmi Sv. Jan. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 203 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Azorské ostrovy - turistický
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 7. červenec - čtvrtek 20. červenec 2023 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azorské ostrovy - turistický a poznávací okruh (5 ostrovů). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 218 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Azorské ostrovy - malý okruh
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 27. červenec - sobota 5. srpen 2023 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 238 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
AZORY - Sao Miguel - Terceira
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 31. srpen - čtvrtek 7. září 2023 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení AZORY - Sao Miguel - Terceira 2023. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 273 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Azorské ostrovy - malý okruh
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 22. září - neděle 1. říjen 2023 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 295 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 

Zobrazeno 1-8 z 8 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Portugalsko podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2022, všechna práva vyhrazena.