Zelené osvědčení     >    
Portugalsko    >    

Algarve Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Algarve Dovolená Covid 2022/2023

Auramar Beach Resort
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 13. červen - úterý 27. červen 2023 do letoviska Algarve, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Auramar Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 194 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Baltum
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 27. červen - sobota 8. červenec 2023 do letoviska Algarve, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baltum. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 208 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Auramar Beach Resort
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 4. červenec - úterý 11. červenec 2023 do letoviska Algarve, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Auramar Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 215 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Baltum
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 4. červenec - úterý 18. červenec 2023 do letoviska Algarve, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baltum. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 215 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Baltum
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 4. červenec - sobota 8. červenec 2023 do letoviska Algarve, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baltum. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 215 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Baltum
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 11. červenec - sobota 15. červenec 2023 do letoviska Algarve, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baltum. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 222 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Baltum
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 18. červenec - úterý 25. červenec 2023 do letoviska Algarve, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baltum. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 229 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Baltum
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 18. červenec - sobota 29. červenec 2023 do letoviska Algarve, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baltum. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 229 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Auramar Beach Resort
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 22. červenec - úterý 25. červenec 2023 do letoviska Algarve, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Auramar Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 233 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Baltum
Pobyt na levné First Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 25. červenec - úterý 8. srpen 2023 do letoviska Algarve, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baltum. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 236 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-10 z 13 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Portugalsko podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2022, všechna práva vyhrazena.