Zelené osvědčení     >    
Portugalsko    >    

Portugalsko Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Portugalsko Dovolená Covid 2022/2023

Alvorada
Pobyt na levné dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 26. prosinec - čtvrtek 29. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alvorada. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 25 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 9 %.
 
Epic Sana Lisboa
Pobyt na luxusní dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 28. prosinec - sobota 31. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Epic Sana Lisboa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 27 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Avenida Palace
Pobyt na luxusní dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 1. leden - středa 11. leden 2023 do letoviska Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avenida Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 31 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 9 %.
 
Alvorada
Pobyt na levné dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 4. leden - pondělí 9. leden 2023 do letoviska Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alvorada. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 34 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 17 %.
 
Vila Gale Cascais
Pobyt na levné dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 4. leden - sobota 7. leden 2023 do letoviska Lisabon, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Gale Cascais. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 34 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 4 %.
 
Baia
Pobyt na levné dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 6. leden - pondělí 9. leden 2023 do letoviska Lisabon, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 36 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 25 %.
 
Epic Sana Lisboa
Pobyt na luxusní dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 6. leden - středa 11. leden 2023 do letoviska Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Epic Sana Lisboa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 36 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 20 %.
 
Vila Gale Cascais
Pobyt na levné dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 6. leden - pondělí 9. leden 2023 do letoviska Lisabon, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Gale Cascais. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 36 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 26 %.
 
My Story Charming Hotel Augusta
Pobyt na levné dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 7. leden - úterý 10. leden 2023 do letoviska Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení My Story Charming Hotel Augusta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 37 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 30 %.
 
Vila Galé Estoril
Pobyt na luxusní dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 7. leden - čtvrtek 12. leden 2023 do letoviska Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Galé Estoril. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 37 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 27 %.
 

Zobrazeno 41-50 z 437 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Portugalsko podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2022, všechna práva vyhrazena.