Zelené osvědčení     >    
Portugalsko    >    

Portugalsko Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Portugalsko Dovolená Covid 2022/2023

Baia
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 15. prosinec - čtvrtek 22. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 14 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 28 %.
 
Alvorada
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 16. prosinec - pondělí 19. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alvorada. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 15 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Baia
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 17. prosinec - čtvrtek 22. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baia. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 16 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 17 %.
 
Alvorada
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 19. prosinec - sobota 24. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alvorada. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 18 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 23 %.
 
Baia
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 19. prosinec - sobota 24. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baia. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 18 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 14 %.
 
Heritage Avenida Liberdade
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 20. prosinec - pátek 23. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Heritage Avenida Liberdade. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 19 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 15 %.
 
My Story Charming Hotel Augusta
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 20. prosinec - úterý 27. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení My Story Charming Hotel Augusta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 19 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 16 %.
 
Alvorada
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 21. prosinec - pondělí 26. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alvorada. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 20 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
My Story Charming Hotel Augusta
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 21. prosinec - pondělí 26. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení My Story Charming Hotel Augusta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 20 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Vila Gale Cascais
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 23. prosinec - pondělí 26. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Gale Cascais. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 22 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 31-40 z 437 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Portugalsko podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2022, všechna práva vyhrazena.