Zelené osvědčení     >    
Portugalsko    >    

Portugalsko Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Portugalsko Dovolená Covid 2022/2023

Alvorada
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 12. prosinec - sobota 17. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alvorada. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 11 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
My Story Charming Hotel Augusta
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 12. prosinec - čtvrtek 15. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení My Story Charming Hotel Augusta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 11 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Avenida Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 13. prosinec - neděle 18. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avenida Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 12 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 3 %.
 
Azorský ostrov Sao Miguel s
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 13. prosinec - úterý 20. prosinec 2022 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azorský ostrov Sao Miguel s výlety. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Olissippo Castelo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 13. prosinec - pondělí 19. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olissippo Castelo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 12 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Trekking mezi vulkány
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 13. prosinec - úterý 20. prosinec 2022 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
1908 Lisboa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 14. prosinec - sobota 17. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení 1908 Lisboa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 13 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Heritage Avenida Liberdade
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 14. prosinec - pondělí 19. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Heritage Avenida Liberdade. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 13 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 2 %.
 
My Story Charming Hotel Augusta
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 14. prosinec - středa 21. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení My Story Charming Hotel Augusta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 13 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 10 %.
 
Avenida Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 15. prosinec - úterý 20. prosinec 2022 do letoviska Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avenida Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 14 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 6 %.
 

Zobrazeno 21-30 z 437 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Portugalsko podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2022, všechna práva vyhrazena.