Zelené osvědčení     >    

Portugalsko Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Portugalsko Dovolená Covid 2022/2023

Trekking mezi vulkány
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 13. říjen - čtvrtek 20. říjen 2022 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Zelený ostrov Sao Miguel na
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 13. říjen - čtvrtek 20. říjen 2022 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zelený ostrov Sao Miguel na kole. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Azorský ostrov Sao Miguel s
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 20. říjen - čtvrtek 27. říjen 2022 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azorský ostrov Sao Miguel s výlety. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Trekking mezi vulkány
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 20. říjen - čtvrtek 27. říjen 2022 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Trekking mezi vulkány
Pobyt na levné dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 1. listopad - úterý 8. listopad 2022 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
PESTANA CASCAIS OCEAN &
Pobyt na luxusní dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 4. listopad - středa 9. listopad 2022 do letoviska Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení PESTANA CASCAIS OCEAN & CONFERENCE APARTHOTEL. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 28 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, poznávací, eurovíkendy. Akční nabídka je včetně slevy 21 %.
 
Vila Gale Opera
Pobyt na luxusní dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 6. listopad - neděle 13. listopad 2022 do letoviska Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Gale Opera. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 30 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, eurovíkendy. Akční nabídka je včetně slevy 29 %.
 
Trekking mezi vulkány
Pobyt na levné dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 8. listopad - úterý 15. listopad 2022 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 32 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Heritage Avenida Liberdade
Pobyt na luxusní dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 13. listopad - pátek 18. listopad 2022 do letoviska Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Heritage Avenida Liberdade. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 37 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, poznávací, eurovíkendy, s výlety.
 
Baia
Pobyt na levné dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 14. listopad - sobota 19. listopad 2022 do letoviska Lisabon, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 38 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 11 %.
 

Zobrazeno 1-10 z 73 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Portugalsko podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2022, všechna práva vyhrazena.