Zelené osvědčení     >    

Portugalsko Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Portugalsko Dovolená Covid 2023

Torel Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 3. duben - pátek 7. duben 2023 do letoviska Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Torel Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
My Story Charming Hotel Augusta
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 4. duben - pátek 7. duben 2023 do letoviska Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení My Story Charming Hotel Augusta. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Pestana Pousada Cidadela De
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 5. duben - středa 12. duben 2023 do letoviska Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pestana Pousada Cidadela De Cascais. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Palacio Do Governador
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 6. duben - čtvrtek 13. duben 2023 do letoviska Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palacio Do Governador. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 1 %.
 
Torel Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 6. duben - neděle 9. duben 2023 do letoviska Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Torel Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 6 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Acores Atlantico
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 7. duben - pondělí 17. duben 2023 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Acores Atlantico. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Azoris Royal Garden
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 7. duben - pondělí 17. duben 2023 do letoviska Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azoris Royal Garden. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 1 %.
 
Torel Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. duben - úterý 11. duben 2023 do letoviska Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Torel Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 8 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 16 %.
 
Torel Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 9. duben - pátek 14. duben 2023 do letoviska Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Torel Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 9 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 23 %.
 
Torel Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 11. duben - úterý 25. duben 2023 do letoviska Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Torel Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 1 %.
 

Zobrazeno 1-10 z 764 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Portugalsko podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2023, všechna práva vyhrazena.