Zelené osvědčení     >    

Dovolená Portugalsko se zeleným osvědčením

Vyhledávání zájezdů

Dovolená v Portugalsku se zeleným osvědčením

Azory - kombinace 3 ostrovů
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 5. listopad - sobota 13. listopad 2021 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azory - kombinace 3 ostrovů. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Azory - kombinace 4 ostrovů
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 5. listopad - pondělí 15. listopad 2021 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azory - kombinace 4 ostrovů. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Trekking mezi vulkány
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 5. listopad - sobota 13. listopad 2021 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Vila Nova
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 5. listopad - sobota 13. listopad 2021 do letoviska Azorské ostrovy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Nova. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Vila Nova
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 5. listopad - sobota 13. listopad 2021 do letoviska Azorské ostrovy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Nova. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Zelený ostrov Sao Miguel na
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 5. listopad - sobota 13. listopad 2021 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zelený ostrov Sao Miguel na kole. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Azorský ostrov Sao Miguel s
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 12. listopad - sobota 20. listopad 2021 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azorský ostrov Sao Miguel s výlety. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Azory - kombinace 3 ostrovů
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 12. listopad - sobota 20. listopad 2021 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azory - kombinace 3 ostrovů. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Azory - kombinace 4 ostrovů
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 12. listopad - pondělí 22. listopad 2021 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azory - kombinace 4 ostrovů. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Trekking mezi vulkány
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Portugalsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 12. listopad - sobota 20. listopad 2021 do letoviska Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 

Zobrazeno 1-10 z 648 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Portugalsko podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.