Zelené osvědčení     >    

Polsko Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Polsko Dovolená Covid 2023

Kurhaus Wistom
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Polsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Baltské moře, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kurhaus Wistom. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Residence Nosalowy Dwor
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Polsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - čtvrtek 6. duben 2023 do letoviska Krakov, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Residence Nosalowy Dwor (Malopolskie). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Rezydencja Korab
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Polsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - neděle 2. duben 2023 do letoviska Baltské moře, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rezydencja Korab. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské.
 
Rezydencja Korab
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Polsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - neděle 2. duben 2023 do letoviska Baltské moře, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rezydencja Korab. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské.
 
Sobotka
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Polsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - pondělí 3. duben 2023 do letoviska Baltské moře, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sobotka. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sobotka
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Polsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - úterý 4. duben 2023 do letoviska Baltské moře, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sobotka. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sobotka
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Polsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - úterý 4. duben 2023 do letoviska Baltské moře, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sobotka. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Wolin
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Polsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - úterý 4. duben 2023 do letoviska Baltské moře, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wolin. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Wolin
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Polsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Baltské moře, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wolin. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Ester
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Polsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 2. duben - úterý 4. duben 2023 do letoviska Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ester. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-10 z 2295 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Polsko podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2023, všechna práva vyhrazena.