Zelené osvědčení     >    

Polsko Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Polsko Dovolená Covid 2022/2023

Komplex Fregata
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Polsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - pátek 14. říjen 2022 do letoviska Baltské moře, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komplex Fregata. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Komplex Fregata
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Polsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - pondělí 10. říjen 2022 do letoviska Baltské moře, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komplex Fregata. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Komplex Fregata
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Polsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - pondělí 10. říjen 2022 do letoviska Baltské moře, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komplex Fregata. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ld Lech
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Polsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - pátek 14. říjen 2022 do letoviska Baltské moře, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ld Lech. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Olymp Iii
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Polsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - čtvrtek 13. říjen 2022 do letoviska Baltské moře, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olymp Iii. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Aurora Family And Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Polsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 9. říjen - středa 12. říjen 2022 do letoviska Baltské moře, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aurora Family And Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické. Akční nabídka je včetně slevy 5 %.
 
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Polsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 9. říjen - neděle 16. říjen 2022 do letoviska Baltské moře, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Swinoujscie Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Komplex Fregata
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Polsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 9. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Baltské moře, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komplex Fregata. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Solny Resort & Spa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Polsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 9. říjen - úterý 11. říjen 2022 do letoviska Baltské moře, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Solny Resort & Spa. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Solny Resort & Spa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Polsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 9. říjen - středa 12. říjen 2022 do letoviska Baltské moře, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Solny Resort & Spa. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: sportovní, lyžařské.
 

Zobrazeno 1-10 z 437 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Polsko podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2022, všechna práva vyhrazena.