Zelené osvědčení     >    

Dovolená Nizozemí se zeleným osvědčením

Vyhledávání zájezdů

Dovolená v Holandsku se zeleným osvědčením

Ibis Schiphol Airport
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Nizozemí, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ibis Schiphol Airport. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy.
 
Ibis Schiphol Airport
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Nizozemí, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ibis Schiphol Airport. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy.
 
Park Inn By Radisson Airport
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Nizozemí, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park Inn By Radisson Airport Schiphol. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy.
 
Park Inn By Radisson Airport
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Nizozemí, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park Inn By Radisson Airport Schiphol. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy.
 
Amstel Botel
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Nizozemí, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 12. listopad - neděle 14. listopad 2021 do letoviska Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amstel Botel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy.
 
Radisson Blu
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Nizozemí, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 12. listopad - neděle 14. listopad 2021 do letoviska Amsterdam, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy.
 
Vondel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Nizozemí, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 12. listopad - neděle 14. listopad 2021 do letoviska Amsterdam, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vondel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy.
 
Malý výlet po Holandsku s
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Nizozemí, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 14. listopad - středa 17. listopad 2021 do letoviska Amsterdam, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Malý výlet po Holandsku s ochutnávkou sýrů. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 18 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací. Akční nabídka je včetně slevy 25 %.
 
Amsterdam s návštěvou Zaanse
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Nizozemí, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 15. listopad - středa 17. listopad 2021 do letoviska Amsterdam, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amsterdam s návštěvou Zaanse Schans (LETECKY). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací, eurovíkendy.
 
Víkend v Amsterdamu
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Nizozemí, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 15. listopad - středa 17. listopad 2021 do letoviska Amsterdam, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Víkend v Amsterdamu. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 19 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací. Akční nabídka je včetně slevy 18 %.
 

Zobrazeno 1-10 z 121 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Nizozemí podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.