Zelené osvědčení     >    

Nizozemí Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Nizozemí Dovolená Covid 2023

Dutch Design Artemis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Nizozemí, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 7. duben - pondělí 10. duben 2023 do letoviska Amsterdam, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dutch Design Artemis. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy.
 
Dutch Design Artemis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Nizozemí, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 7. duben - pondělí 10. duben 2023 do letoviska Amsterdam, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dutch Design Artemis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy.
 
Hilton Schiphol Airport
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Nizozemí, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 7. duben - neděle 9. duben 2023 do letoviska Amsterdam, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Schiphol Airport. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je včetně slevy 6 %.
 
Ibis Schiphol Airport
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Nizozemí, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 7. duben - pondělí 10. duben 2023 do letoviska Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ibis Schiphol Airport. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je včetně slevy 4 %.
 
Ibis Schiphol Airport
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Nizozemí, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 7. duben - pondělí 10. duben 2023 do letoviska Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ibis Schiphol Airport. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je včetně slevy 4 %.
 
Ibis Schiphol Airport
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Nizozemí, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 7. duben - neděle 9. duben 2023 do letoviska Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ibis Schiphol Airport. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je včetně slevy 1 %.
 
Radisson Blu
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Nizozemí, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 7. duben - neděle 9. duben 2023 do letoviska Amsterdam, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy.
 
Vondel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Nizozemí, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 7. duben - neděle 9. duben 2023 do letoviska Amsterdam, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vondel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy.
 
Xo Blue Square
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Nizozemí, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 7. duben - pondělí 10. duben 2023 do letoviska Amsterdam, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Xo Blue Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy.
 
Xo Blue Square
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Nizozemí, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 7. duben - neděle 9. duben 2023 do letoviska Amsterdam, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Xo Blue Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je včetně slevy 1 %.
 

Zobrazeno 1-10 z 142 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Nizozemí podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2023, všechna práva vyhrazena.