Zelené osvědčení     >    

Dovolená Německo se zeleným osvědčením

Vyhledávání zájezdů

Dovolená v Německu se zeleným osvědčením

Lamm Mitteltal (Baiersbronn)
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Německo, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - čtvrtek 4. listopad 2021 do letoviska Bádensko-Württembersko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lamm Mitteltal (Baiersbronn). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, sportovní, golfové.
 
Lamm Mitteltal (Baiersbronn)
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Německo, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 29. říjen - čtvrtek 4. listopad 2021 do letoviska Bádensko-Württembersko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lamm Mitteltal (Baiersbronn). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, sportovní, golfové.
 
Am Dohlenberg
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Německo, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 30. říjen - sobota 6. listopad 2021 do letoviska Severní Porýní-Vestfálsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Am Dohlenberg. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Cala 1
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Německo, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 30. říjen - sobota 6. listopad 2021 do letoviska Sársko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cala 1. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je včetně slevy 6 %.
 
De9135.602
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Německo, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 30. říjen - sobota 6. listopad 2021 do letoviska Meklenbursko-Přední Pomořansko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení De9135.602. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
De9137.605
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Německo, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 30. říjen - sobota 6. listopad 2021 do letoviska Meklenbursko-Přední Pomořansko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení De9137.605. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Edelmann
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Německo, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 30. říjen - sobota 6. listopad 2021 do letoviska Durynsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Edelmann. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 6 %.
 
Glockenberg
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Německo, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 30. říjen - sobota 6. listopad 2021 do letoviska Sasko-Anhaltsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Glockenberg. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je včetně slevy 11 %.
 
Kleinheide
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Německo, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 30. říjen - sobota 6. listopad 2021 do letoviska Dolní Sasko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kleinheide. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Lenzer Höh (Pse202)
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Německo, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 30. říjen - sobota 6. listopad 2021 do letoviska Meklenbursko-Přední Pomořansko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lenzer Höh (Pse202). Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-10 z 3463 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Německo podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.