Zelené osvědčení     >    

Německo Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Německo Dovolená Covid 2022/2023

Seminaris Seehotel Potsdam
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Německo, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 9. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Braniborsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seminaris Seehotel Potsdam. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Seminaris Seehotel Potsdam
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Německo, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 9. říjen - pátek 14. říjen 2022 do letoviska Braniborsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seminaris Seehotel Potsdam. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Seminaris Seehotel Potsdam
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Německo, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 9. říjen - neděle 16. říjen 2022 do letoviska Braniborsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seminaris Seehotel Potsdam. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Villa Toscana Füssen
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Německo, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 9. říjen - čtvrtek 13. říjen 2022 do letoviska Bavorsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villa Toscana Füssen. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Wellnesshotel Alpenblick
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Německo, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 9. říjen - středa 12. říjen 2022 do letoviska Bádensko-Württembersko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand). Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, s výlety, vhodné pro seniory.
 
Wellnesshotel Alpenblick
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Německo, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 9. říjen - neděle 16. říjen 2022 do letoviska Bádensko-Württembersko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand). Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, s výlety, vhodné pro seniory.
 
Seminaris Campus
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Německo, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 10. říjen - čtvrtek 13. říjen 2022 do letoviska Berlín, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seminaris Campus. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Seminaris Seehotel Potsdam
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Německo, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 10. říjen - pondělí 17. říjen 2022 do letoviska Braniborsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seminaris Seehotel Potsdam. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Seminaris Seehotel Potsdam
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Německo, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 11. říjen - úterý 18. říjen 2022 do letoviska Braniborsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seminaris Seehotel Potsdam. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Seminaris Seehotel Potsdam
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Německo, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 11. říjen - pondělí 17. říjen 2022 do letoviska Braniborsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seminaris Seehotel Potsdam. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-10 z 1317 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Německo podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2022, všechna práva vyhrazena.