Zelené osvědčení     >    

Dovolená Malta se zeleným osvědčením

Vyhledávání zájezdů

Dovolená na Maltě se zeleným osvědčením

Roma
Pobyt na levné dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 22. listopad - pondělí 29. listopad 2021 do letoviska Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Roma. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 26 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
St Blubay Apartments
Pobyt na levné dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 22. listopad - pondělí 29. listopad 2021 do letoviska Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St Blubay Apartments. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 26 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Windsor
Pobyt na luxusní dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 22. listopad - pondělí 29. listopad 2021 do letoviska Sliema, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Windsor. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 26 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Roma
Pobyt na levné dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 24. listopad - středa 1. prosinec 2021 do letoviska Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Roma. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 28 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Roma
Pobyt na levné dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 26. listopad - pátek 3. prosinec 2021 do letoviska Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Roma. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 30 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Roma
Pobyt na levné dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 29. listopad - pondělí 6. prosinec 2021 do letoviska Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Roma. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 33 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Roma
Pobyt na levné dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 6. prosinec - středa 15. prosinec 2021 do letoviska Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Roma. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 40 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Roma
Pobyt na levné dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 6. prosinec - pondělí 13. prosinec 2021 do letoviska Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Roma. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 40 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Windsor
Pobyt na luxusní dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 6. prosinec - pondělí 13. prosinec 2021 do letoviska Sliema, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Windsor. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 40 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Alexandra Palace
Pobyt na levné dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 8. prosinec - středa 15. prosinec 2021 do letoviska St. Julian, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alexandra Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 42 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-10 z 554 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Malta podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.