Zelené osvědčení     >    

Malta Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Malta Dovolená Covid 2022/2023

Bay View
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - středa 12. říjen 2022 do letoviska Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bay View. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Bay View
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bay View. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Bay View
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - úterý 18. říjen 2022 do letoviska Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bay View. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Dolmen Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dolmen Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, poznávací, eurovíkendy, s výlety.
 
Dolmen Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - úterý 11. říjen 2022 do letoviska Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dolmen Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, poznávací, eurovíkendy, s výlety.
 
Dolmen Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dolmen Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, poznávací, eurovíkendy, s výlety.
 
Esmeralda Club
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Bugibba a Qawra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Esmeralda Club. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Grand Hotel Excelsior
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - úterý 18. říjen 2022 do letoviska Valletta, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Excelsior. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Grand Hotel Excelsior
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 22. říjen 2022 do letoviska Valletta, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Excelsior. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Grand Hotel Excelsior
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Valletta, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Excelsior. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-10 z 469 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Malta podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2022, všechna práva vyhrazena.