Zelené osvědčení     >    

Malta Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Malta Dovolená Covid 2023

Labranda Riviera & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 3. duben - sobota 15. duben 2023 do letoviska Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Labranda Riviera & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem popozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 7 %.
 
Dolmen Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 4. duben - sobota 15. duben 2023 do letoviska Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dolmen Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 4 dny. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 7 %.
 
Dolmen Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín úterý 4. duben - úterý 18. duben 2023 do letoviska Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dolmen Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 4 dny. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 7 %.
 
Cavalieri
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 6. duben - čtvrtek 13. duben 2023 do letoviska St. Julian, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cavalieri. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 24 %.
 
Labranda Riviera & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 6. duben - čtvrtek 13. duben 2023 do letoviska Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Labranda Riviera & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Paradise Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 6. duben - úterý 11. duben 2023 do letoviska Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 11 %.
 
Paradise Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 6. duben - úterý 11. duben 2023 do letoviska Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 11 %.
 
Dolmen Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 7. duben - pondělí 17. duben 2023 do letoviska Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dolmen Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 7 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 7 %.
 
Intercontinental Malta
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 7. duben - pátek 14. duben 2023 do letoviska St. Julian, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Malta. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 7 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 20 %.
 
Intercontinental Malta
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Malta, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 7. duben - pondělí 10. duben 2023 do letoviska St. Julian, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Malta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 7 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 19 %.
 

Zobrazeno 1-10 z 950 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Malta podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2023, všechna práva vyhrazena.