Zelené osvědčení     >    

Maďarsko Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Maďarsko Dovolená Covid 2022/2023

Bakonyi Mesekastély
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - čtvrtek 13. říjen 2022 do letoviska Střední Zadunají, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bakonyi Mesekastély Vendégház Olaszfalu. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Barack Thermal & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - čtvrtek 13. říjen 2022 do letoviska Severní Dolní Zem, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barack Thermal & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Caesar
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - úterý 11. říjen 2022 do letoviska Střední Zadunají, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Caesar. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Corvin
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - úterý 11. říjen 2022 do letoviska Jižní Dolní Zem, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corvin. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Czanadomb Vendégház És
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - čtvrtek 13. říjen 2022 do letoviska Jižní Zadunají, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Czanadomb Vendégház És Apartman. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Danubius Health Spa Resort Bük
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - neděle 9. říjen 2022 do letoviska Západní Zadunají, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Danubius Health Spa Resort Bük. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Ensana Thermal Hévíz Health &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Balaton, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ensana Thermal Hévíz Health & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Ensana Thermal Sárvár
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - úterý 18. říjen 2022 do letoviska Západní Zadunají, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ensana Thermal Sárvár. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Fehér Hajó
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Střední Zadunají, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fehér Hajó. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Hotel Benczúr
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - pondělí 10. říjen 2022 do letoviska Budapešť a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Benczúr. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-10 z 2475 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Maďarsko podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2022, všechna práva vyhrazena.