Zelené osvědčení     >    

Maďarsko Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Maďarsko Dovolená Covid 2023

Bástya Wellness
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - středa 5. duben 2023 do letoviska Severní Dolní Zem, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bástya Wellness. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 1 %.
 
Bodrogi Kúria Wellness
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - čtvrtek 6. duben 2023 do letoviska Budapešť a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bodrogi Kúria Wellness. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 18 %.
 
Danubius Health Spa Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Budapešť a okolí, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Danubius Health Spa Resort Margitsziget. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Dézsa-Vü Vendégház (Sarud)
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Jezero Tisza, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dézsa-Vü Vendégház (Sarud). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 5 %.
 
Duna Relax
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - středa 5. duben 2023 do letoviska Střední Zadunají, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Duna Relax. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 8 %.
 
Ensana Grand Margaret Island
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Budapešť a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ensana Grand Margaret Island Health Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je včetně slevy 3 %.
 
Ensana Grand Margaret Island
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - čtvrtek 6. duben 2023 do letoviska Budapešť a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ensana Grand Margaret Island Health Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je včetně slevy 3 %.
 
Ensana Thermal Margaret Island
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - pátek 7. duben 2023 do letoviska Budapešť a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ensana Thermal Margaret Island. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je včetně slevy 3 %.
 
Ensana Thermal Margaret Island
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - pondělí 3. duben 2023 do letoviska Budapešť a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ensana Thermal Margaret Island. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je včetně slevy 3 %.
 
Esztergom
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - čtvrtek 6. duben 2023 do letoviska Severní Maďarsko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Esztergom. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, lázeňské.
 

Zobrazeno 1-10 z 5423 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Maďarsko podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2023, všechna práva vyhrazena.