Zelené osvědčení     >    

Dovolená Maďarsko se zeleným osvědčením

Vyhledávání zájezdů

Dovolená v Maďarsku se zeleným osvědčením

Danubius Health Spa Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - pátek 5. listopad 2021 do letoviska Budapešť a okolí, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Danubius Health Spa Resort Margitsziget. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, eurovíkendy, vhodné pro seniory.
 
Danubius Health Spa Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - čtvrtek 4. listopad 2021 do letoviska Budapešť a okolí, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Danubius Health Spa Resort Margitsziget. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, eurovíkendy, vhodné pro seniory.
 
Danubius Health Spa Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - úterý 2. listopad 2021 do letoviska Budapešť a okolí, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Danubius Health Spa Resort Margitsziget. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, eurovíkendy, vhodné pro seniory.
 
Eger Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - úterý 2. listopad 2021 do letoviska Severní Maďarsko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eger Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Vitta
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Budapešť a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vitta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Vitta
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - pátek 29. říjen 2021 do letoviska Budapešť a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vitta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Boulevard City Gasthaus
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 29. říjen - středa 3. listopad 2021 do letoviska Budapešť a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Boulevard City Gasthaus. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Boulevard City Gasthaus
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 29. říjen - pondělí 1. listopad 2021 do letoviska Budapešť a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Boulevard City Gasthaus. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Boulevard City Gasthaus
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 29. říjen - neděle 7. listopad 2021 do letoviska Budapešť a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Boulevard City Gasthaus. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Danubius Health Spa Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Maďarsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 29. říjen - sobota 6. listopad 2021 do letoviska Budapešť a okolí, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Danubius Health Spa Resort Margitsziget. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, eurovíkendy, vhodné pro seniory.
 

Zobrazeno 1-10 z 4209 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Maďarsko podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.