Zelené osvědčení     >    

Dovolená Kypr se zeleným osvědčením

Vyhledávání zájezdů

Dovolená na Kypru se zeleným osvědčením

Constantinos The Great
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Kypr, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 30. říjen - úterý 9. listopad 2021 do letoviska Protaras, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Constantinos The Great. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Acapulco
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Kypr, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 31. říjen - neděle 14. listopad 2021 do letoviska Severní Kypr, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Acapulco. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Acapulco
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Kypr, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 31. říjen - neděle 7. listopad 2021 do letoviska Severní Kypr, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Acapulco. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Achilleos City
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Kypr, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 31. říjen - čtvrtek 11. listopad 2021 do letoviska Larnaca, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Achilleos City. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Achilleos City
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Kypr, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 31. říjen - neděle 7. listopad 2021 do letoviska Larnaca, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Achilleos City. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Achilleos City
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Kypr, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 31. říjen - neděle 14. listopad 2021 do letoviska Larnaca, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Achilleos City. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Arkin Palm Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Kypr, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 31. říjen - neděle 14. listopad 2021 do letoviska Severní Kypr, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Arkin Palm Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Atlantica Miramare Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Kypr, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 31. říjen - čtvrtek 11. listopad 2021 do letoviska Limassol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atlantica Miramare Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Atlantica Miramare Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Kypr, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 31. říjen - neděle 7. listopad 2021 do letoviska Limassol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atlantica Miramare Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Atlantica Miramare Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Kypr, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 31. říjen - neděle 14. listopad 2021 do letoviska Limassol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atlantica Miramare Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-10 z 3122 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Kypr podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.