Zelené osvědčení     >    

Dovolená Itálie se zeleným osvědčením

Vyhledávání zájezdů

Dovolená v Itálii se zeleným osvědčením

Active Paradiso & Golf
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Itálie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - úterý 2. listopad 2021 do letoviska Lago di Garda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Active Paradiso & Golf. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Agritur Corte La Sacca
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Itálie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Lago di Garda, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Agritur Corte La Sacca - Pozzolengo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Aniene
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Itálie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Řím a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aniene. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy.
 
Benátky a ostrovy
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Itálie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Benátky, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Benátky a ostrovy. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Butterfly Camping Village
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Itálie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Lago di Garda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Butterfly Camping Village. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Casa Rossa Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Itálie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - pátek 29. říjen 2021 do letoviska Toskánsko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Rossa Resort. Rekreace je se stravou: polopenze s nápoji. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Elisa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Itálie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Lago di Garda, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Elisa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Elisa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Itálie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Lago di Garda, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Elisa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Forte Village Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Itálie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - čtvrtek 4. listopad 2021 do letoviska Sardinie / Sardegna, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Forte Village Resort - Bouganville. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ibis Centro
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Itálie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Miláno, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ibis Centro. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je včetně slevy 16 %.
 

Zobrazeno 1-10 z 13803 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Itálie podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.