Zelené osvědčení     >    

Itálie Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Itálie Dovolená Covid 2022/2023

Agavi
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Itálie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Bibione, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Agavi. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Albatros
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Itálie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Ischia, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Albatros. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Alpenhotel Schönwald (Valles)
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Itálie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - středa 12. říjen 2022 do letoviska Valle Isarco, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpenhotel Schönwald (Valles). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Alpenhotel Schönwald (Valles)
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Itálie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Valle Isarco, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpenhotel Schönwald (Valles). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Antares (Castelluzzo)
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Itálie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Sicílie, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Antares (Castelluzzo). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Apartmány Acquaverde
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Itálie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Bibione, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Acquaverde. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Azzurra
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Itálie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Bibione, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Azzurra. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Apartmány Columbus, Ippocampo,
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Itálie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Bibione, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Columbus, Ippocampo, Adriatico. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Apartmány Columbus, Ippocampo,
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Itálie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 22. říjen 2022 do letoviska Bibione, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Columbus, Ippocampo, Adriatico. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Apartmány Lyons Nord A Sud
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Itálie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Bibione, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Lyons Nord A Sud. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-10 z 6101 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Itálie podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2022, všechna práva vyhrazena.