Zelené osvědčení     >    

Dovolená Irsko se zeleným osvědčením

Vyhledávání zájezdů

Dovolená v Irsku se zeleným osvědčením

Brittas Bay
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Irsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 30. říjen - sobota 6. listopad 2021 do letoviska Dublin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brittas Bay. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 6 %.
 
Dingle Harbour
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Irsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 30. říjen - sobota 6. listopad 2021 do letoviska Dublin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dingle Harbour. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 6 %.
 
Ballybunion
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Irsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 6. listopad - sobota 13. listopad 2021 do letoviska Dublin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ballybunion. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 6 %.
 
Boardwalk
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Irsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 6. listopad - sobota 13. listopad 2021 do letoviska Dublin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Boardwalk. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 6 %.
 
Courtyard Cottages
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Irsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 6. listopad - sobota 13. listopad 2021 do letoviska Dublin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Courtyard Cottages. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 6 %.
 
Glenbeg Point
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Irsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 6. listopad - sobota 13. listopad 2021 do letoviska Dublin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Glenbeg Point. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 6 %.
 
Glenvale Cottage
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Irsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 6. listopad - sobota 13. listopad 2021 do letoviska Dublin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Glenvale Cottage. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 6 %.
 
Heyward Mews
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Irsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 6. listopad - sobota 13. listopad 2021 do letoviska Dublin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Heyward Mews. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 6 %.
 
Baggot Rath
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Irsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 13. listopad - sobota 20. listopad 2021 do letoviska Dublin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baggot Rath. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 6 %.
 
Boardwalk
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Irsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 13. listopad - sobota 20. listopad 2021 do letoviska Dublin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Boardwalk. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 6 %.
 

Zobrazeno 1-10 z 128 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Irsko podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.