Zelené osvědčení     >    

Francie Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Francie Dovolená Covid 2022/2023

Paříž plná poznání
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 20. říjen - neděle 23. říjen 2022 do letoviska Paříž, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paříž plná poznání. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 13 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Chouette
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 21. říjen - pondělí 24. říjen 2022 do letoviska Paříž, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Chouette. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 3 %.
 
Paříž s návštěvou
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín středa 26. říjen - neděle 30. říjen 2022 do letoviska Paříž, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paříž s návštěvou Versailles. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 19 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací. Akční nabídka je včetně slevy 21 %.
 
Ibis Porte De Italie
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 27. říjen - pondělí 31. říjen 2022 do letoviska Paříž, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ibis Porte De Italie. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy.
 
B&B Paris Porte Des Lilas
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 28. říjen - neděle 30. říjen 2022 do letoviska Paříž, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení B&B Paris Porte Des Lilas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je včetně slevy 4 %.
 
Le Mathurin
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 29. říjen - neděle 6. listopad 2022 do letoviska Paříž, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Mathurin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Le Mathurin
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 29. říjen - neděle 6. listopad 2022 do letoviska Paříž, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Mathurin. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Le Mathurin
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 29. říjen - sobota 5. listopad 2022 do letoviska Paříž, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Mathurin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 22 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 7 %.
 
Le Mathurin
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 29. říjen - čtvrtek 3. listopad 2022 do letoviska Paříž, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Mathurin. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 22 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 5 %.
 
Le Mathurin
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 29. říjen - pátek 4. listopad 2022 do letoviska Paříž, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Mathurin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 22 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 8 %.
 

Zobrazeno 1-10 z 642 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Francie podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2022, všechna práva vyhrazena.