Zelené osvědčení     >    

Dovolená Francie se zeleným osvědčením

Vyhledávání zájezdů

Dovolená ve Francii se zeleným osvědčením

Ibis Porte De Orleans
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 28. říjen - neděle 31. říjen 2021 do letoviska Paříž, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ibis Porte De Orleans. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy.
 
Apartmán Le Polo
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 30. říjen - sobota 6. listopad 2021 do letoviska Normandie, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Le Polo. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 2 %.
 
Les Villageoises
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 30. říjen - sobota 6. listopad 2021 do letoviska Languedoc - Roussillon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Les Villageoises. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 6 %.
 
Mirabeau
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 30. říjen - sobota 6. listopad 2021 do letoviska Normandie, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mirabeau. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 6 %.
 
Résidence Du Port
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 30. říjen - sobota 6. listopad 2021 do letoviska Normandie, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Résidence Du Port. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 8 %.
 
Adonis Aix En Provence
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 6. listopad - sobota 13. listopad 2021 do letoviska Provence, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adonis Aix En Provence. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 6 %.
 
Le Beau Rivage (Vls400)
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 6. listopad - sobota 13. listopad 2021 do letoviska Normandie, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Beau Rivage (Vls400). Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 6 %.
 
Les Villageoises
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 6. listopad - sobota 13. listopad 2021 do letoviska Languedoc - Roussillon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Les Villageoises. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 6 %.
 
Concorde Montparnasse
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pátek 12. listopad - neděle 14. listopad 2021 do letoviska Paříž, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Concorde Montparnasse. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 16 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy.
 
Les Isles De Sola Grancamp
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 13. listopad - sobota 20. listopad 2021 do letoviska Normandie, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Les Isles De Sola Grancamp Studio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 6 %.
 

Zobrazeno 1-10 z 791 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Francie podle lokality

Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2021, všechna práva vyhrazena.