Zelené osvědčení     >    

Francie Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Francie Dovolená Covid 2023

Les Balcons De Val Thorens
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Val Thorens, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Les Balcons De Val Thorens. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Residence L'ecrin Des Neiges
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Risoul / Vars, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Residence L'ecrin Des Neiges (Vars). Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Residence Nemea L'aigle Bleu
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Serre Chevalier, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Residence Nemea L'aigle Bleu (Briancon). Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 39 %.
 
Rezidence Pra Sainte Marie
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Risoul / Vars, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rezidence Pra Sainte Marie. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: sportovní, lyžařské. Akční nabídka je včetně slevy 2 %.
 
Rezidence Standard
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Risoul / Vars, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rezidence Standard. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Le Meridien Beach Plaza (Monte
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 6. duben - čtvrtek 13. duben 2023 do letoviska Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Meridien Beach Plaza (Monte Carlo). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Paríž a Disneyland
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 6. duben - pondělí 10. duben 2023 do letoviska Paříž, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paríž a Disneyland. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 6 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací. Akční nabídka je včetně slevy 11 %.
 
Paříž s možností
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 6. duben - neděle 9. duben 2023 do letoviska Paříž, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paříž s možností návštěvy Disneylandu. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 6 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Zájazd do Paríža a
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 6. duben - pondělí 10. duben 2023 do letoviska Paříž, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zájazd do Paríža a návšteva zámku Versailles. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 6 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 
Zájazd do Paríža s
Pobyt na levné Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Francie, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín čtvrtek 6. duben - pondělí 10. duben 2023 do letoviska Paříž, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zájazd do Paríža s návštevou Disneylandu. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 6 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: poznávací.
 

Zobrazeno 1-10 z 739 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Francie podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2023, všechna práva vyhrazena.