Zelené osvědčení     >    

Česká republika Dovolená Covid

Vyhledávání zájezdů

Česká republika Dovolená Covid 2022/2023

Antonie (Frýdlant)
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Česká republika, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Jizerské hory, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Antonie (Frýdlant). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Aquapalace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Česká republika, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - středa 12. říjen 2022 do letoviska Praha a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquapalace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, eurovíkendy.
 
Areál Skiland
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Česká republika, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - úterý 11. říjen 2022 do letoviska Jeseníky, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Areál Skiland. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
 
Autobusový Zájazd Po
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Česká republika, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - neděle 9. říjen 2022 do letoviska Východní Čechy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Autobusový Zájazd Po Severných Čechách. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: eurovíkendy.
 
Babylon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Česká republika, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - pátek 14. říjen 2022 do letoviska Jizerské hory, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Babylon. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Babylon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Česká republika, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Jizerské hory, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Babylon. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, eurovíkendy.
 
Babylon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Česká republika, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - neděle 16. říjen 2022 do letoviska Jizerské hory, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Babylon. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Babylon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Česká republika, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - sobota 15. říjen 2022 do letoviska Jizerské hory, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Babylon. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 14 %.
 
Babylon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Česká republika, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - pátek 21. říjen 2022 do letoviska Jizerské hory, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Babylon. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Babylon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Česká republika, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 8. říjen - čtvrtek 20. říjen 2022 do letoviska Jizerské hory, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Babylon. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-10 z 23368 nalezených
Digitální zelené osvědčení

Upřesnění vyhledávání

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech 27 států Evropské unie. Tento dokument by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení?

Zelené osvědčení budlou vystavovat různé instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse digitálního zeleného certifikátu s digitální pečetí.

Česká republika podle lokality

Web nepoužívá cookies.
Copyright© ZelenéOsvědčení.cz 2022, všechna práva vyhrazena.