Zelené osvědčení     >    

Zelené osvědčení

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech států Evropské unie. Tento certifikát by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - zeleného certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení (Zelený certifikát)?

Zelené osvědčení budou vystavovat různé státní instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse s digitální pečetí.

Vyhledávání zájezdů

Digitální zelené osvědčení

Dovolená v Chorvatsku se zeleným osvědčením

Ilirija
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Chorvatsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 11. prosinec - sobota 25. prosinec 2021 do letoviska Biograd Na Moru, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ilirija. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 9 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Velaris Hotel Amor
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Chorvatsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 11. prosinec - pondělí 13. červen 2022 do letoviska Brač, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velaris Hotel Amor. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 9 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Olympia Sky
Pobyt na luxusní dovolené v Evropské unii, ve státě Chorvatsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. leden - neděle 9. leden 2022 do letoviska Vodice, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olympia Sky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 30 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Olympia Sky
Pobyt na luxusní dovolené v Evropské unii, ve státě Chorvatsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. leden - pondělí 3. leden 2022 do letoviska Vodice, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olympia Sky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 30 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Robinzonáda Mima
Pobyt na levné dovolené v Evropské unii, ve státě Chorvatsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. leden - sobota 8. leden 2022 do letoviska Hvar, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Robinzonáda Mima. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 30 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Zadar
Pobyt na luxusní dovolené v Evropské unii, ve státě Chorvatsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín neděle 2. leden - pátek 7. leden 2022 do letoviska Zadar, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Zadar. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 31 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Olympia Sky
Pobyt na luxusní dovolené v Evropské unii, ve státě Chorvatsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 3. leden - pátek 7. leden 2022 do letoviska Vodice, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olympia Sky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 32 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové.
 
Apartmány 1355-3352
Pobyt na levné dovolené v Evropské unii, ve státě Chorvatsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín pondělí 3. leden - pondělí 10. leden 2022 do letoviska Makarska, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány 1355-3352. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 32 dní. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 61-70 z 25398 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Copyright© Zeleneosvedceni.cz 2021, všechna práva vyhrazena.