Zelené osvědčení     >    

Zelené osvědčení

Digitální zelené osvědčení

Co je Zelené digitální osvědčení?

Zelené digitální osvědčení (Digitální zelený certifikát) je dokument opravňující občana Evropské unie k návštěvě všech států Evropské unie. Tento certifikát by měl obsahovat údaje o vlastníkovi jako je jméno, datum narození, datum narození a vydání a informace o prodělané nemoci, typu očkování nebo nebo testu. Tento dokument by měli uznávat všechny členské státy EU:

Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

Výhodou digitálního osvědčení - zeleného certifikátu bude možnost cestovat po státech Evropské unie bez nutnosti se nechat naočkovat.

Jak získat Zelené osvědčení (Zelený certifikát)?

Zelené osvědčení budou vystavovat různé státní instituce - například nemocnice, testovací centra a další. Pro vystavení zeleného osvědčení postačí Plánuje se jak tištěná verze dokumentu, tak elektronická verse s digitální pečetí.

Vyhledávání zájezdů

Digitální zelené osvědčení

Dovolená v Chorvatsku se zeleným osvědčením

Grand View
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Chorvatsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - úterý 4. duben 2023 do letoviska Brač, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand View. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 20 %.
 
Velaris Tourist Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Chorvatsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - sobota 8. duben 2023 do letoviska Brač, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velaris Tourist Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 20 %.
 
Ad Turres
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Chorvatsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - středa 5. duben 2023 do letoviska Crikvenica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ad Turres. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 15 %.
 
Aminess Khalani Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Chorvatsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - úterý 11. duben 2023 do letoviska Makarská riviéra, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aminess Khalani Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 15 %.
 
Holiday Resort Ad Turres
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Chorvatsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - úterý 4. duben 2023 do letoviska Crikvenica, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Resort Ad Turres. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 15 %.
 
Malin
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Chorvatsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - sobota 15. duben 2023 do letoviska Krk, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Malin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 15 %.
 
Noemia
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Chorvatsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - středa 5. duben 2023 do letoviska Makarská riviéra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Noemia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je včetně slevy 15 %.
 
Family Amarin
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v Evropské unii, ve státě Chorvatsko, kde by mělo platit digitální zelené osvědčení. Termín sobota 1. duben - čtvrtek 6. duben 2023 do letoviska Rovinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Family Amarin. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato nabídka s garancí nejnižší ceny je od CA Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Typ zájezdu: pobytové. Akční nabídka je včetně slevy 12 %.
 

Zobrazeno 21-30 z 28089 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Web nepoužívá cookies.
Copyright© Zeleneosvedceni.cz 2023, všechna práva vyhrazena.